poznaj nas

czy znacie ten rodzaj przyjaźni, która zdarza się zupełnie nieoczekiwanie, taki przypadek, zrządzenie losu... spotyka dwie osoby, dzielące te same wartości, zainteresowania, pomysły... to właśnie my, Marzena i Madalina. z wykształcenia filolożki, z wyboru wyzwolone po hardkorowym korpo, z pasji zapalone biegaczki i amatorki jazdy konnej, z serca nieustannie zajęte, spełnione i szczęśliwe mamy... doświadczając macierzyństwa i ciesząc się każdą jego chwilą, dotarłyśmy na próg kolejnego wyzwania, które stało się inspiracją do odkrycia siebie i nowego pomysłu na życie.

stworzyłyśmy

to tak jak dzieci naturalnie tulą się do rodziców w poszukiwaniu bliskości, miłości i bezpieczeństwa. to tak jak matula, najlepsza z mam. wreszcie to bliskość z naturą, naszą matką naturą.

 

foto by Agata Kuźnicka-Bronik

nasza misja

nasze zadanie jest tak proste jak nasza potrzeba…

pragniemy oszczędzić bezcenny czas rodziców i pomóc im zachować planetę w czystości dla naszych dzieci. jesteśmy – naturalne i organiczne, przyjazne dla środowiska kosmetyki do pielęgnacji ciała dla rodziny, bezpieczne dla każdego malucha i odpowiadające na potrzeby dorosłych.

 

foto by Agata Kuźnicka-Bronik

wartości 

w zgodzie z naturą

natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy. czerpiemy z jej mądrości, piękna i dobra. w zamian, chcemy pozostać jej wierne i prawdziwe, i dlatego nie jesteśmy skłonne do kompromisów. tak jak we wszystkim co robimy, aby powstały nasze kosmetyki. używamy tylko naturalnych, bezpiecznych i zdrowych składników do produkcji naszych kosmetyków. w produktach nie znajdziecie podejrzanych, szkodliwych, niepożądanych i nielubianych substancji, jak również składników pochodzenia zwierzęcego.

w trosce o środowisko

“natura to nie miejsce, które odwiedzamy. to nasz dom.” nasza planeta jest dla nas bardzo ważna. troszczymy się o nią w drobnych aktywnościach każdego dnia, przy nieocenionym wsparciu naszych bliskich,  przede wszystkim dzieci. mocno zachęcamy Was do tego samego.

to właśnie z szacunku do środowiska zrodził się pomysł zapakowania kosmetyku dla wszystkich członków rodziny do jednej butelki, tak, aby w ten sposób kupić jeden plastik, a nie kilka, po czym pusty wyrzucić do recyklingu. świadomie zdecydowałyśmy o braku dodatkowych papierowych pudełek na nasze kosmetyki, a składniki wybieramy z czystych źródeł, których wytworzenie wymaga minimalnej ilości zużycia zasobów naturalnych.

z pasją

proces tworzenia marki był długi i złożony. od pierwszych chwil, z głowami pełnymi pomysłów i sercami przepełnionymi pasją, tworzyłyśmy dzielnie i z uporem, dopracowując najdrobniejszy szczegół. nie chciałyśmy oddać w Wasze ręce po prostu butelki z kosmetykiem, jakiejś kolejnej i jednej z wielu. chciałyśmy dać Wam to, co mamy najlepsze.

autentycznie

to nasze story. każdy element w niej zawarty odnosi się do wartości w naszym życiu czy też odpowiada na sprecyzowaną potrzebę. to marka o nas. mamy nadzieję, że trafi do Waszych serc.