nasze składniki

składniki kosmetyków nie są przypadkowe - poświęcamy dużo czasu i precyzji na ich wybór. są one w 100% naturalne, pochodzenia roślinnego, wyłącznie te przyjazne dla skóry. znajdziecie u nas certyfikowane surowce organiczne, i w miarę rozwoju marki będziemy tą listę rozszerzać. wszystkie składniki są akceptowane przez ECOCERT/COSMOS do użycia przy produkcji kosmetyków naturalnych.

jeżeli jesteście ciekawi, przeczytajcie do samego końca

nie szukamy w odległych zakątkach świata, wręcz przeciwnie, polegamy na sprawdzonych i tradycyjnych roślinach występujących w naszych szerokościach geograficznych. jednocześnie nie boimy się innowacji i z chęcią sięgamy do nowoczesnych rozwiązań w zakresie naturalnej i zdrowej pielęgnacji skóry.

tworzymy bogate formuły i tak łączymy składniki, aby wydobyć z nich optymalne działanie substancji aktywnych. zależy nam na tym, aby skóra otrzymała solidną dawkę zdrowia.

jest dla nas niezmierne ważne, abyście otrzymały do rąk zdrowy i skuteczny kosmetyk. w końcu chodzi o pielęgnację skóry Waszych i naszych najbliższych. dlatego, w produktach nie znajdziecie podejrzanych, szkodliwych, niepożądanych i nielubianych substancji, jak również składników pochodzenia zwierzęcego.

wiemy, że chętnie czytacie etykiety i lubicie, gdy składy kosmetyków są jasno i czytelnie opisane. to zupełnie tak jak my! chcemy w szczery, prosty i przyjazny sposób komunikować Wam co i dlaczego robimy w .