nasze kosmetyki

oddajemy w Wasze ręce  - naturalne i organiczne, przyjazne dla środowiska kosmetyki do pielęgnacji ciała dla rodziny. tworząc  zależało nam na takim rozwiązaniu, aby z kosmetyku spakowanego do jednej butelki mogli korzystać wszyscy członkowie rodziny, zarówno dzieci, jak i dorośli, nie rezygnując przy tym z jakości. tak też opracowane są formuły naszych produktów - bezpieczne dla każdego malucha i skuteczne dla dorosłych.

jeśli jesteście ciekawi, przeczytajcie do samego końca
delicate
moisturizing
nourishing
rescue

to dlatego na butelce widzisz nie jedną, a dwie etykiety. tym samym, nie tylko oszczędzasz swój cenny czas w sklepie, bo wybierając  szukasz jednej, a nie kilku osobnych butelek, każda inna dla każdego członka rodziny, ale  także, a może przede wszystkim, oddajesz do recyklingu mniej plastiku.

w chwili obecnej marka zawiera 8 produktów do pielęgnacji ciała: żele do mycia ciała, balsamy do pielęgnacji ciała, krem do rąk oraz balsam sos. układają się one w cztery linie, każda o innym działaniu dla skóry:  delikatna, nawilżająca, odżywcza, ukojenie. aby nie było nudno, kolor każdej z nich odpowiada kolorowi zawartych w niej składników.